• ul. Rynek 8, 06-200 Maków Mazowiecki
 • biuro@brzostek.net.pl
 • Otwarte: 9-15

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 297173907

Thumb

Strony www i e-sklepy

Zajmujemy się wykonywaniem stron internetowych w oparciu o Word Press oraz HTML. W ofercie mamy platformę sklepu internetowego Sote.

Docieraj do każdego

Posiadanie własnej strony internetowej daje Ci kontrolę nad tym co publikujesz. Twoje treści nie będą blokowane. Docierasz do osób, które nie korzystają z mediów społecznościowych,

Optymalizuj według potrzeb

Posiadając swoją stronę lub sklep jesteś w stanie w pełni personalizować wygląd i treści według własnych upodobań. Stajesz się niezależny.

Tanie strony internetowe

Oferujemy minimalne koszty utrzymania własnej strony internetowej. Dobieramy rozwiązanie do aktualnych potrzeb co pozwala na zminimalizowanie kosztów funkcjonowania. Jednocześnie wraz z rozwojem firmy elastycznie możemy zwiększyć zapotrzebowanie na zasoby. Przeniesienie usług na nasze serwery odbywa się bez żadnego problemu. Podczas migracji otrzymujesz wsparcie dedykowanego opiekuna informatycznego, z którym wspólnie przeprowadzisz cały proces.

Nasza usługa jest kompleksowa. Przeprowadzamy użytkownika przez cały proces wdrożenia strony lub sklepu. Uniwersalność współpracy polega na tym, że przekazujemy ten zakres usługi, który klient chce opanować. Duża część obsługi, ze względu na konieczność posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności jest wykonywana przez nas na zasadzie niewielkiego abonamentu.

Dlaczego własna strona internetowa?

Może się wydawać, że w czasach globalizacji i bezpłatnego konta w serwisach społecznościowych, własna strona to archaizm. Nie do końca jest to prawda. Serwisy społecznościowe pozwalają założyć własny profil bezpłatnie ale w zamian za to oddajemy własną prywatność. Od tego momentu możemy być śledzeni i to nie tylko w tym serwisie, gdzie założyliśmy konto. W ręce administratora oddajemy także kontrolę publikowanych treści. W każdej chili konto może zostać zawieszone lub skasowane na podstawie subiektywnej oceny właściciela portalu. Należy także pamiętać, że pojawienie się naszej firmy a nawet wyszukanie jej może być nie możliwe, jeżeli nie wykupimy reklamy.

Media społecznościowe to bardzo skuteczne medium do przekazywania informacji, należy jednak pamiętać o ich niedogodnościach.

Kolejne kroki budowania własnej strony wwww


Domena

Należy zakupić i opłacać abonament za możliwość korzystania z własnej domey

Serwer

Strony są umieszczone na serwerze hostującym np. u nas. Na tym etapie wybieramy także szablon strony

Treść

Co ma się znaleźć na stronie, opisy, zdjęcia, oferta. Pomagamy w opracowaniu i umieszczamy na serwerze

Obsługa

Nad stroną, w celu jej promocji niezbędna jest opieka, uzupełnianie, dbanie o SEO

Cennik stron internetowych

Oferta utrzymania domeny i serwera dla prostych stron www

 • Najtańszy

  PLN123 / Rocznie

 • Idealne dla najprostszych stron
 • Koszt domeny
 • Optymalny

  PLN363 / Rocznie

 • Stosunek jakość/cena
 • Strona firmowa
 • Brak reklam
 • Koszt domeny
 • E-sklep

  PLN620 / Rocznie

Logo

Oferta usług spółki Brzostek, która od 1997 roku wdraża nowe technologie w obszarze biznesu i samorządu.

Kontakt